خدمات

جراحی پستان


خانم‌ها سزاوار داشتن بهترین احساس نسبت به خود هستند.

عمل جراحی برجسته کردن پستان یکی از امکانات جراحی مدرن می‌باشد. روش‌های مختلفی جهت زیباتر شدن پستان در حوزه تخصصی جراحی زیبایی وجود دارد.

دکتر وارسته‌کیا متناسب با نیاز هر بیمار، اعمال جراحی برجسته کردن، لیفتینگ و کوچک کردن پستان را انجام می‌دهند. با مشورت با ایشان، افزایش یا کاهش اندازه و اصلاح فرم پستان امکان‌پذیر است.


ادامه مطلب

جراحی تنه


هر فردی داشتن بدنی خوش فرم و متناسب را می‌پسندد. با پیشرفت تکنولوژی در حوزه جراحی زیبایی، امکان انجام جراحی تنه با سهولت و امنیت بالاتری فراهم شده است به همین دلیل متقاضیان بیشتری خواهان انجام آن می‌باشند. دکتر وارسته‌کیا روش‌های جراحی مناسب را جهت اصلاح فرم هر ناحیه از بدن، ارائه می‌نمایند. ایشان با بکارگیری تکنیک‌های جراحی لیپولیز و لیپوساکشن، اعمال زیبایی را در تمام نواحی بدن از جمله شکم، ران، باسن و بازو با ایجاد حداقل زخم و کمتر نمودن زمان ریکاوری انجام می‌دهند.


ادامه مطلب

جراحی صورت (چهره)


صورت بخش ارزشمندی از وجودتان است که نمایانگر احساسات شماست. در صورتی که حالت چهره شما زیبایی درونتان را منعکس نکند، انجام جراحی صورت می‌تواند بسیار مؤثر و مفید واقع شود. امکان انجام جراحی در نواحی مختلف صورت وجود دارد که شامل لیفتینگ صورت، جراحی پلک، جراحی بینی، برجسته کردن چانه و گونه‌ها و لیفتینگ گردن می‌باشد. دکتر وارسته‌کیا علاوه بر جراحی، روش‌های غیر جراحی مختلفی را جهت بهبود حالت چهره و برطرف کردن چین و چروک صورت ارائه می‌دهند.


ادامه مطلب

جراحی‌های دیگر


سایر جراحی‌ها شامل تزریق پُر کننده‌های هیالورونیک اسید برای رفع چین و چروک پوست، تزریق داخل لب و از بین بردن چین خوردگی‌های روی بینی، تزریق کلاژن برای رفع خطوط صورت، چین و چروک و جای زخم، تزریق بوتاکس برای رفع چین و چروک‌های بین دو ابرو، لیزر موهای زائد جهت رفع موهای ضخیم و تابش نور پالسی شدید (IPL) جهت درمان ضایعات پوستی شامل عیوب صورت، پیری، لک‌های مادرزادی، ضایعات وریدی، موهای زائد در صورت و سایر موارد می‌باشد.


ادامه مطلب